Save Money With Grocery Rebates
Another money saving idea I have been using to save our family more money on our grocery bill is taking advantage of grocery rebates. Many times manufacturers will offer special rebates … Continue Reading →
Main Blog
Another money saving idea I have been using to save our family more money on our grocery bill is taking advantage of grocery rebates. Many times manufacturers will offer special rebates … Continue Reading →
10 loaves of bread – .78 cents each 4 jugs of mott’s natural apple juice – .70 cents each 10 jars of peanut butter – .44 cents each 2 boxes … Continue Reading →
Here is something that I stocked up on this week: toothpaste And the break down is this: Toothpaste cost was $1.89 each X 6 = $11.34 Toothpaste was on sale … Continue Reading →